Üdvözöljük iskolánk weboldalán

IV. Országos Baptista Labdarúgó Kupa

IV. Országos Baptista Labdarúgó Kupa

 Iskolánk negyedik alkalommal adott otthont a világon legnépszerűbb és legtöbb ember által játszott sportnak, a focinak. A megmérettetésre hét település tizenhárom csapata, százharminc focipalántájával érkezett intézményünkbe. A résztvevő sportolók és felkészítőik már ismerősként köszönthették egymást, hiszen minden évben megtisztelnek bennünket jelenlétükkel. Idén is pályára léptek Nagyhalász, Törökszentmiklós, Tiszaroff, Velence,Tiszaszalka, Törökszentmiklós, Nyírbogdány és természetesen versenyen kívül a rendező iskola, Kótaj csapatai. A küzdelmek két helyszínen, három korcsoportban zajlottak, hogy a végén eldőljön, kiknek a nyakába kerülhet a győzelemért járó aranyérem, kik vihetik haza a méltán kiérdemelt kupát. A pályán nyújtott kollektív és egyéni teljesítmények az elhivatott edzők munkáját dicsérik, akik el tudják hitetni tanítványaikkal, hogy kellő szorgalommal, kemény munkával példaképeik nyomdokaiba léphetnek, belőlük is lehetnek „Messik, Ronaldók, Neymarok.”

Eredmények:

I. Korcsoport:

I. Velence

II. Nyírbogdány

III. Tiszaszalka

IV. Törökszentmiklós

V. Nagyhalász

II.Korcsoport:

I. Nagyhalász

II. Velence

III. Tiszaszalka

 III.Korcsoport:

I. Tiszaszalka

II. Nagyhalász

III. Tiszaroff

 Jövőre is sok szeretettel várunk minden focizni vágyó csapator!

GALÉRIA