Óra |
Hétfő |
Te rem |
Kedd |
Te rem |
Szerda |
Te rem |
Csütörtök |
Te rem |
Péntek |
Te rem |
5. óra |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bani Zsuzsanna Angol szakkör 3. |
17. |
6. óra |
Kissné Tamás Judit tehetséggondozás Színjátszó kör 3. |
17. |
Rimóczyné Barátfalvi Ágnes Felzárkóztató foglalkozás 2.a |
19. |
Huncsikné Karajz Györgyi Felzárkóztató foglalkozás 2.b |
19. |
Horváthné Bodnár Emese Táblajáték szakkör 6. |
18.
|
||
Bajnayné Fodor Irén Természetbarát szakkör 1. |
3. |
Kissné Tamás Judit Felzárkóztató foglalkozás 3.a |
17. |
Deák Ágnes Felzárkóztató foglalkozás 3. |
18. |
|
|
|||
Rimóczyné Barátfalvi Ágnes LEGO szakkör 2.a |
22. |
Bajnayné Fodor Irén Felzárkóztató foglalkozás 1.b |
18. |
Szabóné Kocsis Krisztina LEGO szakkör 5-6. |
22. |
|
|
|||
|
|
Stahorszkiné Bernáth Márta Felzárkóztató foglalkozás 4.a |
18. |
Szendrei Gábor Angol szakkör 2. |
3. |
Bani Zsuzsanna Angol szakkör 5. |
8. |
|
|
|
Huncsikné Karajz Györgyi LEGO szakkör 2.b |
19. |
Stahorszkiné Bernáth Márta Robotika tehetséggondozás 4. |
22. |
Szendrei Gábor Angol szakkör 4. |
17. |
|
|
|||
|
|
|
Péterné Berde Sarolta Felzárkóztató foglalkozás 1.a |
20. |
Bukovenszy Erika Felzárkóztató foglalkozás 3.b |
20. |
Péterné Berde Sarolta Hagyományőrző szakkör 1. |
3. |
|
|
7. óra |
Czifra Krisztián Robotika tehetséggondozás 5-6. |
22. |
Vass Róbert Labdarúgás sportkör 2-4. |
TT |
Szikszay Istvánné Matematika tehetséggondozás 5-6. |
8. |
Szabóné Kecskés Éva Floorball tehetséggondozás 4-5. |
TT |
Szendrei Gábor Floorball tehetséggondozás 6-8 |
TT
|
Szendrei Gábor Floorball tehetséggondozás 6-8. |
TT |
Czifra Krisztián Horgász sportkör 3-8. |
10. |
Szendrei Gábor Erőemelés sportkör 7-8. |
Tsz |
Deák Ágnes Felzárkóztató foglalkozás 1. |
3. |
|
|
|
Bani Zsuzsanna Angol szakkör 6-7. |
8. |
Kónya Tibor Matematika tehetséggondozás 7-8. |
13. |
Vass Róbert Labdarúgás sportkör 5-8. |
TT |
|
|
|
|
|
Bani Zsuzsanna Angol szakkör 1. |
3. |
Valkovicsné Kató Melinda Magyar előkészítő foglalkozás 8. |
13. |
|
|
|
|
|||
8. óra |
Czifra Krisztián Robotika tehetséggondozás 5-6. |
22. |
Vass Róbert Labdarúgás sportkör 2-4. |
TT |
Szikszay Istvánné Matematika előkészítő foglalkozás 8. |
8. |
Szabóné Kecskés Éva Floorball tehetséggondozás 4-5. |
TT |
Szendrei Gábor Floorball tehetséggondozás 6-8. |
TT
|
Szendrei Gábor Floorball tehetséggondozás 6-8. |
TT |
Kónya Tibor Robotika tehetséggondozás 7-8. |
22. |
Vass Róbert Labdarúgás sportkör 5-8. |
TT |
|
|
|