Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Baptista Iskolák Országos Rajzpályázata

Hagyományainkhoz híven húsvét közeledtével az idén is meghirdettük a Baptista Iskolák Országos Rajzpályázatát. A pályázóknak egy bibliai történet vagy igevers illusztrációját kellett elkészíteniük. Nyolc intézményből érkeztek a kreatív ötletekkel megvalósított alkotások, melyeket négy kategóriában értékelt a zsűri. A díjazott rajzokból összeállítások kiállításunkat diákjaink mellett az Országos Bibliaismereti Verseny résztvevői, valamint a meghívott vendégeink is nagy érdeklődéssel tekintettek meg. A versenyzők és kísérőik nagy örömmel fedezték fel társaik, tanulóik alkotásait a kiállított művek között. A díjazott gyerekeknek és felkészítőiknek gratulálunk, és további sikeres alkotómunkát kívánunk nekik.

                            az István Király Baptista Általános Iskola nevelőtestülete

GALÉRIA

CSATOLT DOKUMENTUMOK