Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mozdulj az egészségedért!1

 

 

„Mozdulj az egészségedért!”

A kótaji István Király Baptista Általános Iskolában szeptember egyik verőfényes délutánján a szokásostól eltérően nem a tantermeket, hanem az udvart és a tornatermet vette birtokba az iskola tanulóifjúsága. Könyvek, füzetek helyett különböző sporteszközök álltak rendelkezésükre ahhoz, hogy elméjük mellett ezen a két napon testüket is pallérozzák. A zenés bemelegítés után a tornaterem az érdekes feladatokat felsorakoztató sorversenyeknek adott otthont, míg a szabadtéren többféle sportágban, többek között fociban, tollaslabdában és ping-pongban próbálhatták ki magukat a mozogni vágyók, de a lányok hullahopp és kötélhajtó tudományukat is megcsillanthatták. Rendezvényünkkel a mozgás fontosságára irányítottuk a figyelmet, hisz ez az egészségmegőrzés fontos záloga. Tanulóink a mozgás adta öröm és a közösséghez tartozás élményével gazdagodva azt is megértették, hogy „ma kell mozdulniuk ahhoz, hogy egészséges jövőjük legyen!”

az iskola nevelőtestülete

 

GALÉRIA