Üdvözöljük iskolánk weboldalán

„Mozdulj az egészségedért!”15.

„Mozdulj az egészségedért!”

A kótaji István Király Baptista Általános Iskolában már hagyomány a minden szeptemberben megrendezésre kerülő sportnap. A nyáriasan meleg időt kihasználva diákjaink félretettek könyvet, füzetet, hogy délutánjukat a mozgásnak szenteljék, hiszen tudják, az egészségmegőrzéshez, a szellemi frissesség fenntartásához elengedhetetlen a testmozgás. Tanulóink különböző helyszíneken, sorversenyben és tűzharcban mérték össze ügyességüket, gyorsaságukat. Természetesen a fiúk körében legnépszerűbb sportjáték, a foci sem maradhatott el.

A délután végén a fáradt, ám az izgalomtól, élményektől csillogó tekintetek jelezték, hogy senki nem bánkódott azért, mert nem a könyvek fölé görnyedve kellett a délutánt eltöltenie.

GALÉRIA