Üdvözöljük iskolánk weboldalán

V. Baptista Labdarúgó Kupa

Országos Baptista Labdarúgó Kupa

 

Iskolánk immár ötödik alkalommal adott otthont a világ egyik legkedveltebb, a fiúk körében nagy népszerűségnek örvendő sportágnak, a focinak. A megmérettetésre hét település tizenkét csapata, százhuszonhárom ifjú focireménységgel érkezett intézményünkbe. Az ország távoli pontjairól, Velencéből, Tiszaroffról és Törökszentmiklósról is érkeztek csapatok, de mint minden évben, idén is megtisztelték rendezvényünket Nagyhalász, Nyírbogdány, Tiszaszalka képviselői. A küzdelmek két helyszínen, három korcsoportban zajlottak, hogy a végén eldőljön, ki hódítja el idén a győzelemért járó kupát, kinek milyen színű érem kerülhet a nyakába. Minden színtéren nagyszerű egyéni és kollektív játéknak lehettünk szemtanúi, mely a trénerek és természetesen tanítványaik egész éves munkáját, a sportág iránti elhivatottságukat dicséri.  Az is lehetséges, hogy a későbbiekben néhány ügyes fiút a nemzeti válogatottban látunk újra, de ha mernek nagyot álmodni és a tehetség kellő szorgalommal társul, akár egy BL döntős csapat játékosai között is találhatják magukat. További munkájukhoz kívánunk minden résztvevőnek sok sikert, kitartást, valóra váltott álmokat.

Eredmények:

 1. Korcsoport
  1. Törökszentmiklós
  2. Tiszaszalka
  3. Velence
 2. Korcsoport
  1. Velence-Tiszaszalka
  2. Nagyhalász
  3. Tiszaroff
 3. Korcsoport
  1. Kótaj
  2. Nagyhalász

 

GALÉRIA