Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tiszaroff matematika 2020

VI. Országos Baptista Matematika Verseny – Tiszaroff

Iskolánk tanulói rendszeresVI. Országos Baptista Matematika Verseny – Tiszaroff

Iskolánk tanulói rendszeres résztvevői a tiszaroffi iskola által szervezett Országos Baptista Matematika Versenynek. A tavalyi tanévben a döntőt sajnos nem tudták megrendezni a szervezők, a levelezős fordulók alapján hirdettek eredményt. Diákjaink közül Balogh Lorenzó Róbert 4. a osztályos tanuló III. helyezést ért el. Ő és versenyzőtársai a héten vették át a megmérettetés jutalmát, és a részvételért járó emléklapot. Bízunk abban, hogy az idei tanévben már egy teljes versenysorozattal tudják bizonyítani matematikai rátermettségüket tanulóink! résztvevői a tiszaroffi iskola által szervezett Országos Baptista Matematika Versenynek. A tavalyi tanévben a döntőt sajnos nem tudták megrendezni a szervezők, a levelezős fordulók alapján hirdettek eredményt. Diákjaink közül Balogh Lorenzó Róbert 4. a osztályos tanuló III. helyezést ért el. Ő és versenyzőtársai a héten vették át a megmérettetés jutalmát, és a részvételért járó emléklapot. Bízunk abban, hogy az idei tanévben már egy teljes versenysorozattal tudják bizonyítani matematikai rátermettségüket tanulóink!

GALÉRIA