Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Színházban jártunk 2017

Színházban jártunk

 

 Az István Király Baptista Általános Iskola 7-8. osztályos tanulói szeptember 26-án, kedden a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színházban a Sherlock Holmes - A sátán kutyája című izgalmas színdarabot tekintették meg. Az előadás minden idők egyik leghíresebb detektívjéről, Sherlock Holmesról szólt, aki mellől nem hiányozhatott segítőtársa, Dr. Watson sem. A gyerekek nagyon élvezték az érdekfeszítő nyomozás meghökkentő eseményeit. Csodálattal töltötte el őket a különböző karakterek sokszínűsége, a minden részletre kiterjedő cselekmény, a gazdag érzelemábrázolás. Az előadás két felvonásból állt. A szünetben diákjaink kacajától volt hangos a színházi folyosó, ahol kedvenc szereplőikről, élményeikről számoltak be egymásnak.  Az előadás végeztével a napsütötte őszi időt kihasználva egy nagyot sétáltunk a szomszédos parkban, ahol ellátogattunk Krúdy Gyula szobrához is.

A gyerekek jókedvűen, számos új emlékkel gazdagodva tértek haza .

GALÉRIA