Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Idősek napja 2018

 

 

Az idősekre emlékeztünk

„Múlik az idő, őszre jár,

de fénylik még a napsugár

.Aranyat szór és meleget,

Örüljenek az öregek.

Az őszidő is szép lehet,

Kívánunk hosszú életet.”

 

Október 1-je az idősek napja. Ezen a napon a nagymamákra, nagypapákra gondolunk, rájuk emlékezünk. Azokra az emberekre, akik megépítették számunkra azt a jelent, amelyben élünk. Ebből az alkalomból iskolánk második osztályos kisdiákjai szívüket-lelküket ünneplőbe öltöztetve látogattak el a Református Szeretetotthonba és a kótaji Gondozási Központba. A gyerekek irodalmi műsorukkal felejthetetlen perceket szereztek a résztvevőknek, igazi ünneppé varázsolták a napot. Az idősek meghatódottan vették át a szívhez szóló ajándékokat, és hálásan köszönték meg, hogy gondoltak rájuk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALÉRIA