Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Halloween- party 2017

Halloween- party

 

2017. október 26-án diákönkormányzatunk Halloween party-t rendezett.  Az ünnep évszázados hagyományait követve tanulóink ijesztő jelmezeket öltöttek, melyekben a legördögibb osztály címéért versenyeztek. A zsűrit nehéz döntés elé állították rémisztő megjelenésükkel, de hosszas tanakodás után a következő döntés született: 1. helyezést a 6. a , 2. helyezést a 8.a, 3. helyezést az 5. b osztály ért el. A party-hoz kapcsolódva tökfaragó versenyt is hirdettünk, melyen a gyerekek nagy lelkesedéssel vettek részt. Az elkészített töklámpásokból kiállítást rendeztünk, majd a díjazás után az iskola előtti parkban helyeztük el őket, hogy a falu lakossága is gyönyörködhessen a tanulók munkáiban.

A mulatság befejeztével tanulóink vidáman és élményekkel gazdagodva tértek haza.

GALÉRIA