Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Alsó tagozatosok rajzversenye 2018

Alsó tagozatosok rajzversenye

„A gyerekek a legnagyobb művészek, mert ők a szívükből rajzolnak.”

2018. október 18-án délután alkotó kedvű, kreatív, rajzolni, festeni szerető gyerekek körében nyitottuk meg az idei év rajzversenyét. 46 csillogó szemű, lelkes kisdiák várta, milyen témában kell megszületniük az alkotásoknak. Iskolánk kiemelt céljai között szerepel a környezetvédelem, a környezettudatos életre való nevelés. Így a rajzokat is ennek megfelelően, egy mese meghallgatását követően kellett elkészíteniük a diákoknak.  A természet szeretete nem áll messze a gyermeki lélektől. A kis nebulók különböző technikákat alkalmazva, képzelőerejüket latba vetve rajzoltak, festettek. Igazi kis műalkotások születtek. A zsűri évfolyamonként értékelte az elkészült munkákat. A délután aktívan, jó hangulatban telt, ahonnan mindenki, az élmények mellett, egy-egy emléklappal távozott.

 

Eredmények:

1. évfolyam:

 

I. Győri Boglárka 1. b

II. Pataki Bendegúz 1. a

III. Szilvási Olívia 1. b

III. Andrási Anna 1. a

 

2. Évfolyam:

 

I. Lipcsei Doroti 2. a

II. Juhász Réka 2. b

III. Horváth Lotti 2. b

III. Molnár Kitti 2. a

 

3. évfolyam:

 

I. Matolcsi Babett 3. a

II. Lakatos Milán 3. a

II. Csiki Fruzsina 3. a

III. Varga Jázmin 3. a

 

4. évfolyam:

 

I. Barkó Péter 4. b

II. Kató Hanna 4. a

III. Gulyás Norbert 4. a

III. Szloboda Adrienn 4. a

 

 

CSATOLT DOKUMENTUMOK