Üdvözöljük iskolánk weboldalán

„Rendhagyó osztályfőnöki órák”

„Rendhagyó osztályfőnöki órák”

November 7-én immár sokadik alkalommal köszönthettük iskolánkban Szabó Balázst és állandó kísérőjét, Dobozi Sándort, akik most rendhagyó osztályfőnöki órákkal örvendeztették meg tanulóinkat. Korosztályonként más-más témát feldolgozva, dallal, filmbejátszásokkal és kötetlen beszélgetésekkel tették élvezetessé a foglalkozásokat. A kicsiknél olyan emberi értékek kerültek előtérbe, mint a szeretet, egymás iránti tisztelet, megbecsülés, barátság. A serdülők, a korosztályukat leginkább érintő kérdésekre kaptak választ: milyen vagyok, mit szeretnék elérni az életben, kire számíthatok? A foglalkozás legfőbb mondanivalója: különbözőek vagyunk ugyan, de egyformán értékesek!

Köszönjük a tartalmas, a minden résztvevő számára értékes órákat!

GALÉRIA