Üdvözöljük iskolánk weboldalán

„Gondold újra!”

 "A hulladék létrehozása nem feltétlenül rossz dolog. Az a helytelen, ha nem kezdünk vele semmit." Iskolánk ÖKO munkacsoportja „Gondold újra!” – hulladékból hasznosat címmel pályázatot hirdetett azzal a céllal, hogy javítsa a gyerekek, szülők környezetvédelmi (hulladékgazdálkodási) kultúráját, bővítse ezzel kapcsolatos ismereteit. Tanulóink szüleik segítségével kidobásra ítélt PET palackokból, konzerves dobozokból, kupakokból, papírból, üvegből készítettek dísztárgyakat, használati eszközöket, játékokat. A benyújtott munkákból kiállítást rendeztünk, mely reményeink szerint minden látogató számára bebizonyította, hogy nem minden hulladék szemét, egy kis kreativitással, néhány jó ötlettel a tarsolyunkban bármiből képesek lehetünk szépet, hasznosat alkotni!

 

GALÉRIA