Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Anyanyelvi lektor Angliából

Anyanyelvi lektor Angliából

 

2016. szeptemberében Angliából, egy Dover melletti kis városból, anyanyelvi lektor érkezett iskolánkba, Heather Cameron személyében. Nagy szeretettel fogadtuk a gyerekekkel együtt.

Heti rendszerességgel jár intézményünkbe, kapcsolódik be a mindennapi életünkbe. Különböző évfolyamok osztályaiban vezeti be a gyerekeket az idegen nyelv tanulásának rejtelmeibe. Célunk a gyerekek motiválása, megnyerése a nyelvtanulás számára. Fontosnak tartjuk, hogy kialakuljon egy spontán beszédbátorság, amely segítségével gátlás nélkül képesek kommunikálni. A jó és biztos nyelvtudást segíti elő, hogy a nyelvtanítást így már angol anyanyelvű tanár is segíti.

Örülünk, hogy közösségünk tagja lett!

 

                                                                                                          Homa-Németh Szabina

                                                                                                               angol nyelvtanár

 

GALÉRIA