Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Angol tábor 2023

Angol tábor az István Király Baptista Általános Iskolában

Miután befejeződött a 2022/2023-as tanév, keresztény angol nyelvi tábornak adott otthont az iskolánk. 109 gyermek szerzett csodálatos, maradandó élményeket ezen a héten. Az Amerikából (Észak-Karolina) érkezett önkéntes pedagógusok az életkor alapján létrehozott csoportoknak tartottak foglalkozásokat forgószínpadszerűen. Számukra a krisztusi tanítás terjesztése a fő motiváció.

A napi program hat foglalkozásból állt: amerikai kultúra, bibliai történetek, zene, sport, kézműves foglalkozás, angol nyelvtan. Minden egyes foglalkozás angolul zajlott, bár nem volt feltétele az angol nyelvtudás a táborban való részvételnek. Ennek ellenére sziporkázó, vidám, energikus gyerekek-felnőttek kapcsolódtak egymáshoz, ráadásul tolmácsok is segítették a munkánkat. A tábort egy családi nap zárta, ahol a gyerekek bemutatták az egész héten tanult játékokat, dalokat. Alkalom nyílt az elkészült projektek, alkotások megtekintésére, kötetlen beszélgetésre, játékra. Zárásként isteni finom hamburgert fogyaszthattunk, mely mosolyt csalt minden gyermek arcára.