Iskolaigazgató

Deák Szvetlána Ágnes

 

Igazgató – helyettesek:

Béresné Szilvási Marianna

Huncsik Sándor

 

Tanáraink:

Bajnayné Fodor Irén

tanító

Osztálya: 1.a

Bani Zsuzsanna

tanár

Oktatott tárgya: angol nyelv

Bodnár Marianna

tanító

Osztálya: 4.a

Oktatott tárgya: bibliaismeret

Czifra Krisztián

tanár, rendszergazda

Oktatott tárgya: informatika, földrajz

Dobránszky Éva

tanító

Oktatott tárgya: technika, életvitel és gyakorlat, bibliaismeret

Gebri Andrea (munkaközösség-vezető)

tanár

Oktatott tárgya: magyar nyelv és irodalom, történelem

Osztálya: 5.b

Gönczyné Gyöngyösi Edit

tanár

Oktatott tárgya: természetismeret, biológia, testnevelés és sport

Osztálya: 7.a

Horváthné Bodnár Emese

tanár

Oktatott tárgya: természetismeret, technika, életvitel és gyakorlat

Osztálya: 7.b

Homa-Németh Szabina 

tanár

Kónya Tibor

tanár

Oktatott tárgya: matematika

Huncsikné Karajz Györgyi

tanító

Osztálya: 2.a

Dobosné Kulcsár Krisztina

tanító, napközis nevelő

Oktatott tárgya: vizuális kultúra

Margittainé Képes Nikoletta

tanító, napközis nevelő

Oktatott tárgya: technika, életvitel és gyakorlat, testnevelés és sport

Kissné Tamás Judit (munkaközösség-vezető)

tanító

Osztálya: 3.a

Fábiánné Puskás Erika

tanító

Osztálya: 1.b

Majoros Györgyné (munkaközösség-vezető)

tanító

Osztálya: 3.b

Mártonné Juhász Gabriella

tanító

Müller Angelika

tanár

Oktatott tárgya: történelem, hon- és népismeret

Nyiri-Varga Kitti

tanár

Oktatott tárgya: angol nyelv

Pehi Jánosné

tanító, napközis nevelő

Oktatott tárgya: ének-zene, technika, életvitel és gyakorlat, vizuális kultúra

Péterné Berde Sarolta

tanító, napközis nevelő

Oktatott tárgya: ének-zene

Rimóczyné Barátfalvi Ágnes

tanító

Osztálya: 2.b

Smajdáné Poncsák Ágnes

tanító

Stahorszkiné Bernáth Márta

tanító

Osztálya: 4.b

Szabóné Kecskés Éva (munkaközösség-vezető)

tanár

Oktatott tárgya: testnevelés és sport, bibliaismeret

Osztálya: 5.a

Szabóné Kocsis Krisztina

tanár

Oktatott tárgya: magyar nyelv és irodalom, kémia

Osztálya: 6.b

Szendrei Gábor

tanító

Oktatott tárgya: testnevelés és sport

Osztálya: 8.a

Szikszay István Zoltánné (munkaközösség-vezető)

tanár

Oktatott tárgya: matematika, fizika

Osztálya: 5.a

Derekas Fanni

tanár

Oktatott tárgya: vizuális kultúra

Kovács - Szuhóczki Krisztina

tanár

Oktatott tárgya: matematika, informatika

Osztálya: 8.b

Szeles-Varga Viktória

tanár

Lesku Erika

gyógypedagógus