tanórán kívüli foglalkozások rendje 2019-2020.

 

Óra

Hétfő

Te

rem

Kedd

Te

rem

Szerda

Te

rem

Csütörtök

 

Te

rem

 

 

Péntek

Te

rem

6.

óra

Bani Zsuzsanna

Angol szakkör 1-2.

19.

Bajnayné Fodor Irén Felzárkóztató 1.a

20.

Fábiánné Puskás Erika Felzárkóztató 1.b

20.

Fábiánné Puskás Erika Matematika Tehetséggondozás1.

20.

 

 

Deák Ágnes

Felzárkóztató 3.a

18.

Kissné Tamás Judit Felzárkóztató 3.a

19.

Huncsikné Karajz Györgyi

Felzárkóztató 2.a

17.

Majoros Györgyné

Felzárkóztató 3.b

22.

 

 

Stahorszkiné Bernáth Márta Felzárkóztató 4.

17.

Nyiri- Varga Kitti

Angol szakkör 3.

22.

Kovács - Szuhóczki Krisztina

Robotika tehetséggondozás 3-4.

14.

Bani Zsuzsanna

Angol szakkör 5.

8.

 

 

   

Bani Zsuzsanna

Angol szakkör 4.

17.

Huncsik Sándor

Felzárkóztató 4.a

18.

Nyiri- Varga Kitti

Angol szakkör 6.

6.

 

 

 

 

Deák Ágnes

Felzárkóztató 4.a

18.

 

 

Szabóné Kocsis Krisztina

Felzárkóztató 6.

10.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kónya Tibor

Felzárkóztató 6.

1.

 

 

7.

óra

Rimóczyné Barátfalvi Ágnes

Felzárkóztató 2.b

18.

Kissné Tamás Judit

Tánc tehetséggondozás 3.

TSZ

Huncsikné Karajz Györgyi

Magyar szakkör 2.

17.

Bodnár Marianna

Felzárkóztató 4.a

 

19.

Szendrei Gábor

Önvédelem sportkör

5-7.

TT

Bodnár Marianna

Biblia szakkör 4.

19.

Stahorszkiné Bernáth Márta

Táblajátékok szakkör 4.

19.

Kovács - Szuhóczki Krisztina

Robotika tehetséggondozás 3-4.

14.

Szendrei Gábor

Floorball 3-4.

TT

 

 

Huncsik Sándor

Sakk tehetséggondozás3.-4.

22.

Szikszay Istvánné

Matematika tehetséggondozás 5-6.

6.

Gebri Andrea

Színjátszó kör 5-8.

8.

Kónya Tibor

Matematika szakkör

 5-6.

1.

 

 

Stahorszkiné Bernáth Márta Matematika tehetséggondozás 4.

17.

Nyiri- Varga Kitti

Felzárkóztató 5.

8.

 

 

Nyiri- Varga Kitti

Angol szakkör 7.

6.

 

 

Kónya Tibor

Felzárkóztató 5.

1.

Gönczyné Gyöngyösi Edit

Felzárkóztató 7.

9.

 

 

 

 

 

 

Péterné Berde Sarolta

Énekkar 4-7.

20.

         

 

 

 

Szabóné Kecskés Éva

Tollas sportkör 5-7.

TT

 

 

 

 

 

 

 

 

Szikszay Istvánné

Matematika szakkör 7.

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

Horváthné Bodnár Emese

Életvitel szakkör 7-8.

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovács - Szuhóczki Krisztina

Felzárkóztató 8.

13.

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

óra

Péterné Berde Sarolta

Énekkar 4-7.

20.

Szendrei Gábor

Floorball sportkör

3-4.

TT

Kovács - Szuhóczki Krisztina

Robotika

tehetséggondozás 4-5.

14.

 

 

Szendrei Gábor

Önvédelem sportkör

5-7.

 

TT

Horváthné Bodnár Emese Felzárkóztató 7.

9.

Czifra Krisztián

Horgász szakkör 5-8.

13.

Gönczyné Gyöngyösi Edit

Aerobik sportkör 6-7.

TT

 

 

 

 

Kónya Tibor

Előkészítő 8.

1.

Szikszay Istvánné

Matematika tehetséggondozás

 7-8.

6.

Czifra Krisztián

Horgász szakkör 5-8.

13.

 

 

 

 

 

 

Gönczyné Gyöngyösi Edit

Felzárkóztató 8.

9.

 

 

 

 

 

 

9.

óra

 

 

 

 

Kovács - Szuhóczki Krisztina

Robotika

tehetséggondozás 4-5.

14.

 

 

 

 

10. óra

   

Margittainé Képes Nikoletta

Felzárkóztató 2.

23.

Dobránszky Éva

Sportkör 1.

TSZ

Dobránszky Éva

Felzárkóztató 1.a

3.

Pehi Jánosné

Sportkör 3-4.

TSZ

 

 

 

 

 

 

Margittainé Képes Nikoletta

Sportkör 2.

TSZ