Halloween – parti

2016. október 30., 06:19

Halloween – parti

 

A kótaji István Király Baptista Általános Iskolában október 28-án a diákönkormányzat, tanulóink kívánságára „Halloween – parti”-t rendezett. A kelták a rossz szellemek, démonok elűzésére, a bő termés reményében kezdték ünnepelni e napot. E szokásokhoz híven, rémisztő figurák lepték el az iskola folyosóit, ijesztőre festett arcok mögül mosolyogtak ránk itt is-ott is diákjaink. Alsó tagozatosaink saját kis birodalmukban játékos feladatokkal, töksütéssel és lámpásfaragással múlatták az időt. Ez alatt a felsősök látogatást tettek náluk, meséltek az ünnep eredetéről és cukorkával ajándékozták meg őket. A „nagyok” igazi buli hangulatot varázsoltak a tornateremben, ropták a táncot a vámpírok, zombik, boszorkányok, fekete macskák.

Mindenki jól mulatott, és ha nem is rossz szellemek, de a rosszkedv mindenki lelkéből kiűzetett.  

Halloween – parti