Szatmári körúton a kótaji iskolások

2015. október 06., 18:00

Szatmári körúton a kótaji iskolások

Október elején megyénk szatmári területén élményekben gazdag, jó hangulatú, sikeres tanulmányi körutat tettünk iskolánk 3-4. osztályos tanulóival.

Diákjaink többségének nincs arra lehetősége, hogy szűkebb környezetét elhagyva ilyen élményekben legyen része, tágabb környezetét megismerje. Jó volt látni a gyerekek érdeklődését, csillogó tekintetét, remek hangulatát, miközben Máriapócs, Túristvándi, Tiszacsécse, Szatmárcseke és Vaja nevezetességeit megtekintettük. Természetesen játékra is jutott idő, s felejthetetlen órákat töltöttünk el megyénk e területén.

                                                                       3.-4. osztályos munkaközösség

Szatmári körúton a kótaji iskolások